nike cortez nike roshe air max new balance oakley converse Scarpe Adidas scarpe Nike Scarpe louis vuitton Ray ban adidas Adidas superstar longchamp air max Cinture scarpe Puma Puma Scarpe Scarpe nike air max scarpe asics nike air force Saucony polo camicie Polo Ralph Lauren
 
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
img1
Okul Kırtasiye Çeşitleri
     
  BİZDEN HABERLER
 
     
 

22 OCAK 2015
HABER TÜRK GAZETESİ BAYRAKLI ÖZEL EKİNDE ANALİZ OFFİCE STORE'A YER VERDİ...

25 ARALIK 2014
HEDİYE SEÇERKEN İYİ 'ANALİZ' YAPIN! / SABAH GAZETESİ


 

17 ARALIK 2014
ANALİZ OFFICE STORE YENİ MAĞAZASINI BAYRAKLI'DA AÇTI / DÜNYA GAZETESİ

12 EYLÜL 2014
TÜGİAD EGE, ANALİZ OFFİCE STORE'U ZİYARET ETTİ

 

 

5 EYLÜL 2014
İZMİR'İN EN BÜYÜK KIRTASİYE MAĞAZASI BAYRAKLI'DA HİZMETE GİRDİ / MİLLİYET GAZETESİ 

3 EYLÜL 2014
BAYRAKLIDA DEV MAĞAZA /  SABAH GAZETESİ 

1 EYLÜL'DEN İTİBAREN BAYRAKLI'DA KIRTASİYE ALIŞVERİŞİ KEYFE DÖNÜŞECEK! ( Ağustos 2014 )

Hazırlıkları neredeyse tamamlanan, iç mimarisi, yenilenen marka kimliği, mağaza konsepti ve artan ürün çeşitliliği ile
Analiz Office Store, 1 Eylül'de Bayraklı'da 1000m2'lik mağazasında İzmir'lilere kapılarını açıyor. 


Firmalara Özel Hızlı ve Ekonomik Çözümler
Ofis ortamında ihtiyaç duyulan kırtasiye, kartuş, toner, bilgisayar sarf malzemeleri, temel gıda ve temizlik ürünleri gibi pek çok ürün grubunu bir arada bulunduran Analiz Office Store, kurumsal firmalara zamandan ve maliyetten tasarruf ettirmeyi amaçlıyor. Mağaza, küçük bir ofisin ya da büyük bir fabrikanın ofis ortamındaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşitliliğine ve stoğuna sahip.


Kalem Mağazası
Cross, Parker, Lamy, Visconti, Porsche Design gibi dünyaca ünlü markaların en özel kalemleri yeni mağazada meraklılarıyla buluşacak. 

Okul Kırtasiyesi de Artık Analiz'de
Analiz Office Store Bayraklı'da açılacak mağaza ile Kurumsal Kırtasiyenin yanı sıra Okul Kırtasiyesi grubunu da bünyesine dahil ederek çok daha geniş bir kitleyi hedefliyor. Mağaza içerisinde sadece okul kırtasiyesine özel bir bölüm ayrılmış durumda. Analiz Office Store, zengin ürün çeşidi ve uygun fiyat politikası ile Okul Kırtasiyesi alışverişlerini de keyfe dönüştürecek.


Dijital Baskı Merkezi
Bölgenin dijital baskı, büyük ebatlarda proje tarama ve kopyalama ihtiyacını karşılayacak profesyonel bir baskı merkezi de yeni mağaza içerisinde 1 Eylül itibariyle hizmete giriyor. HP'nin En yeni teknoloji profesyonel serisi plotter baskı ve tarayıcı cihazları ile her ölçüde yüksek kalitede iç mekan baskıları alınabiliyor olacak. 

 

 

İZMİR'İN EN BÜYÜK KIRTASİYE MAĞAZASI AÇILIYOR! ( Temmuz 2014 )

12 Yıldır kurumsal firmaların tüm ofis ihtiyaçlarını karşılayan Analiz Office Store, tamamen perakendeye yönelik, İzmir'in hatta Ege Bölgesinin en büyük Kırtasiye Mağazasını açmaya hazırlanıyor. Yeni açılacak mağazada ürün çeşitliliği son kullanıcının beklentilerini karşılayacak şekilde tamamen değişiyor.

 

 

Analiz B2B Kurumsal Satış Sistemi ile sektörde yine bir ilke imza atıyor! ( Mayıs 2014 )

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında yapımına başlanan ve tamamlanmak üzere olan Online Kurumsal Satış Sistemi ile müşterilerin siparişlerinin daha kolay ve hızlı bir şekilde oluşturulması hedefleniyor. Mevcut yapıya uygun şekilde özel olarak tasarlanan sistem aynı zamanda müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Haziran ayında Demo olarak açılacak olan sistem hem müşteri tarafında hem de sipariş ekibi tarafında süreci hızlandırmak için 2014 sonuna kadar geliştirlmeye devam edecek.

 

Analiz Kırtasiye Fuarında ( Nisan 2014 )

Her yıl düzenlenen kırtasiye fuarına bu yıl da katılan Analiz, yeni çıkan ürünleri ve markaları inceleyerek ürün yelpazesini genişletti. 

 

Analiz Office Store Pınarbaşında Yeni Mağazasıyla Hizmetinizde ( Ekim 2013 )

Analiz, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek için, 600m2 kapalı alan üzerinde kurulu Pınarbaşı Bornova şubesini kurumsal müşterilerinin hizmetine açtı.

 

Analiz Office Store 10. Yılında Daha Güçlü... ( Mayıs 2012 )

Yenilenen web sayfası, kurumsal kimliği ve kurum içi geliştirilen yeni sistem ve stratejiler ile Analiz 10.yılında daha da güçlenerek müşterilerine çok daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. HP ile yapılan iş ortaklığının yanı sıra kağıt ve temizlik sektörlerindeki girişimleri ile de hem ürün kalitesini, hem de fiyat avantajını arttırmaya devam ediyor. Analiz, müşterilerine daha iyi ürün ve zengin çeşit, ekonomik fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sağlayabilmek için yatırımlarını ve girişimlerini sürdürüyor.

 

İzmir'de HP ile İş Ortaklığı Devam Ediyor. ( Ocak 2012 )

HP, 2007 yılından beri Analiz Office Store ile yürüttüğü iş ortaklığını sürdürüyor. Başarılı çalışmaları neticesinde HP Preferred Partner statüsünü kazanan Analiz bu yıl da HP ile iş ortaklığına devam ediyor.

 

Analiz Pen Shop Açıldı. ( Aralık 2011 )

Analiz Office Store dünyaca ünlü kalemleri Alsancak mağazasında yaptırdığı özel mağaza tasarımı ile müşterilerinin beğenisine sundu. Analiz Pen Center'da Cross, Parker, Lamy, Visconti gibi dünyaca ünlü pek çok markaya ait çok özel kalemler yer alıyor.

 

Sürmeli Efes'te unutulmaz bir tatil. ( 2010 )

Bin yıllardır masmavi Ege'nin kıyısında, sımsıcak güneşin altında, zeytinlerin gölgesindeki bereketli topraklarda maviyle yeşilin buluştuğu yer Kuşadası. Analiz Office Store müşterileri, Sürmeli Efes'te Analiz çalışanları ile birlikte güzel bir haftasonu geçirdi.

 

Analiz 5.Yılını, Müşterileri ile Kuşadasında Kutladı ( 2008 )

Analiz Office Store kuruluşunun 5.yılını Kuşadası Adakule'de müşterileri ile birlikte kutladı. 200'e yakın davetli, aileleri ile birlikte keyifli bir haftasonu geçirdi. Gala yemeğinde kısa bir konuşma yapan Mustafa Dündar, 5 yılda geldikleri noktadan ve hedeflerinden bahsetti. Çalışanlarına, çözüm ortaklarına ve müşterilerine teşekkürlerini sunmasının ardından canlı müzik eşliğinde eğlence gece geç saatlere kadar devam etti.

 

Analiz'den Ofislere Yeni Bir Marka ( 2006 )

Analiz, Dosyalama ürünleri gurubunda sektöre yeni bir marka kazandırdı. Anlex Dosyalama Ürünleri, kalitesi ve fiyat avantajları ile ofislerde yerini almaya başladı.

 
     
 

 

             

Analiz Hakkında

Hakkımızda
Gizlilik Güvenlik
Sevkiyat ve Ödeme
Çözüm Ortaklarımız
Yardım
Bize Ulaşın


E-Bülten Kayıt

haftalık, aylık kampanyalarımızdan ve dönemsel indirimlerden haberdar olmak için e-postanızı ile kayıt olabilirsiniz.

 


Size Yardımcı Olalım


Üye Olmak İstiyorum
Nasıl Alışveriş Yapabilirim
Sipariş Sistemi Nasıl ÇalışıyorHesabım


Üyelik Bilgilerim
Eski Siparişlerim
             
© 2017 BRANDOVES Reklam Ajansı