nike cortez nike roshe air max new balance oakley converse Scarpe Adidas scarpe Nike Scarpe louis vuitton Ray ban adidas Adidas superstar longchamp air max Cinture scarpe Puma Puma Scarpe Scarpe nike air max scarpe asics nike air force Saucony polo camicie Polo Ralph Lauren
 
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
 
img1
 
 
img1
Okul Kırtasiye Çeşitleri
     
  HİZMETLERİMİZ
 
     
 

Hizmetler / Sipariş Servisi

Tüm ofis ihtiyaçlarınızı Analiz Office Store'lardan ya da  telefon, faks veya internet üzerinden sipariş vererek, aynı gün içinde teslim alabilirsiniz.


- Sipariş
Mağazalardan, telefon, faks ya da internet üzerinden alınan talepler ilk önce Sipariş Kabul departmanında planlanarak Paketleme ve Sevkiyat departmanına aktarılır. Paketlenen ürünler sevkiyat ekipleri tarafından aynı gün içinde eksiksiz bir şekilde adresinize teslim edilir.

- Sevkiyat
Saat 08:30 - 14:00 arası verilen siparişler aynı gün içinde, 14:00 sonrası verilen siparişler ertesi gün Pınarbaşı Lojistik Merkezinde paketlenerek sevkiyat ekiplerince adresinize teslim edilmektedir.

- Dağıtım Ağı
Sevkiyat hizmeti kapsamında Çiğli, Kemalpaşa, Gaziemir, Pınarbaşı, Alsancak, Torbalı, Tire,  Manisa bölgelerine aynı gün içerisinde teslimat yapılmaktadır. Diğer illere teslimat kargo ile yapılmaktadır.

Analiz, gelen talepler doğrultusunda yapılacak yeni yatırımlar ile ileriki dönemlerde daha fazla bölgeyi kapsayacak şekilde şube sayısını ve servis ağını genişletmeyi planlamaktadır.


 

Tanıtım ve Çözüm Merkezi

Analiz Office Store mağazalarında profesyonel satış ekibi tarafından ofis ihtiyaçlarınıza yönelik alternatif çözümler sunulmaktadır. Alsancak ve Pınarbaşı mağazalarında kırtasiye ürünlerinden, elektronik sarf malzemelerine, bilgisayar ve çevre bileşenleri, temel gıda maddeleri ve temizlik ürünleri gibi pek çok ürün gurubunda en yeni ürünleri, pek çok markayı inceleyebilir, ihtiyaçlarınızla ilgili destek ve ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 


Analiz Pen Shop

Analiz Pen Shop'ta Cross, Parker, Lamy, Visconti gibi dünyaca ünlü pek çok markaya ait çok özel kalemleri inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
     
 

 

             

Analiz Hakkında

Hakkımızda
Gizlilik Güvenlik
Sevkiyat ve Ödeme
Çözüm Ortaklarımız
Yardım
Bize Ulaşın


E-Bülten Kayıt

haftalık, aylık kampanyalarımızdan ve dönemsel indirimlerden haberdar olmak için e-postanızı ile kayıt olabilirsiniz.

 


Size Yardımcı Olalım


Üye Olmak İstiyorum
Nasıl Alışveriş Yapabilirim
Sipariş Sistemi Nasıl ÇalışıyorHesabım


Üyelik Bilgilerim
Eski Siparişlerim
             
© 2017 BRANDOVES Reklam Ajansı